Jordan Series Es Gs

70 

Spalva: pilka / balta / raudona

Produkto kodas: DN3205-062 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Jordan

Medžiagos

Sintetika, Oda, Versta oda

Spalva

Pilka

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Vardinė Michael Jordan kedų linija sėkmingai gyvuoja jau nuo pat 1985 metų, kai pasirodė pats pirmasis Jordan 1 modelis. Eilę metų legendiniai kedai buvo labai paplitę ne tik krepšinio pasaulyje, bet ir tapo tarsi žmonių gyvenimo būdu, renkantis kasdienį garderobą.

Tarp daugybės legendinių Jordan modelių, gamintojai atrado vietos ir išskirtinio stiliaus asmenybėms, sukurdami šiuolaikinius, labai stilingus kedus Jordan Series Es. Jie tapo tikru avalynės topu – kedai puikiai tinka tiek sportuojant, tiek ir aktyviai ar pasyviai leidžiant laisvalaikį.

Jordan Series Es kedų dizainas įkvėptas M. Jordan‘o vaikystės, kada jis namų kieme aktyviai žaisdavo krepšinį su savo vyresniuoju broliu Larry. O taip pat ir su visa krepšinio legendos karjera, nuo pat to momento, kai jis apsivilko 23 numerio marškinėlius…

Guminis kedų padas ne tik užtikrina idealų sukibima su grindiniu, bet ir turi paslėptą žinutę, kuri siejama su 23 numerio atsiradimu ir žymiąja Larry citata „Swing For The Fence“.

Žemo silueto Jordan Series ES kedai demonstruoja savo išskirtinį dviejų atspalvių dizainą. Medžiagos čia labai šauniai susikerta: zomšas ir oda puikiai dera tarpusavyje. Priekinė odinė batviršio dalis turi kvėpuojančias skylutes, todėl užtikrina ypatingą komfortą.

Jordan Series Es puikiai tiks net ir platesnių pėdų savininkams, kadangi priekinė noselė yra suapvalinta, o batraiščiai yra varstomi ir labai easy sureguliuojami pagal individualų kojos plotį.

Firminis Jordan logotipas Jumpman matomas ant kedų liežuvėlio ir ant priekinės pado šono dalies. Ant zomšinės medžiagos batviršyje ir ant liežuvėlio šalia krepšininko logotipo matysite užrašą Jordan Series.

Toks not casual stilius užtikrina ne tik patogumą, cool vaizdą, bet ir garantuoja daug smalsių ir pavydžių akių gatvėje. Su šiais kedais galite pasijausti lyg tikros superžvaigždės.

Avėkite Jordan Series Es modelį ir spindėkite bei puoškite miesto gatves maksimaliai!

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi