Nike Air Force 1 Gs

105 

Spalva: balta / pilka / raudona

Produkto kodas: FD9772-100 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika

Spalva

Balta

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Šiais laikas žodis „ikona” vartojamas labai dažnai ir ne visada tai būna tiesa, visgi kalbant apie Nike Air Force 1 batelius ir nepaminėti žodžio „ikona” būtų tiesiog nuodėmė. Tai tikra IKONA tarp visų IKONŲ.

Šiuos batelius sukūręs dizaineris Bruce Kilgore įkvėpimo sėmėsi iš hiking batų ir kaip bebūtų keista (o gal kaip tik ne?) tai buvo pirmas jo prisilietimas prie krepšinio kedų. Pirmas bandymas ir dizaineris sukūrė tai, kas ant mūsų kojų nuo 1982 metų iki dabar, o batelių populiarumas ne tik nemažėja, tačiau išlieka tarp pačių perkamiausių. Kas gi šiuos batelius padarė tokius įsimenamus ir nepavaldžius laikui?

Iki AF1, Nike neturėjo itin gerų krepšiniui skirtų kedų. Daugelis tuo metu naudojamų krepšinio batelių negalėjo užtikrinti tinkamos apsaugos ir krepšininkai juos avėjo kartais apsiavę net penkias poras kojinių, kad sutvirtintų čiurnos stabilumą. Bruce tai norėjo pakeisti, todėl pats dizaineris skyrė daugybę laiko, kad atsižvelgtų į visus patarimus bei pastabas, todėl pirmieji jo kūrinį bandė koledžo krepšininkai, o pats Bruce jiems atveždavo batelius ir klausydamas patarimų, tobulino savo kūrinį. Parinko unikalaus dizaino pado raštą su apskritimais, kuris turėjo padėti lengviau apsisukti krepšininkams aikštelėje bei greičiau spurtuoti ar sustoti. Pade įmontavo oro pagalvę, dėl ko pado aukštis tuo metu tapo išskirtinai didelis, o prie kulno užrašė –AIR– taip lyg informavo, kad asmuo avintis šiuos batus, vaikšto ant oro. Kad pėda mažiau prakaituotų, batelio priekinėje dalyje išmušė skylutes.

Pirmą kartą išleisti Air Force 1 buvo tik aukšto profilio su dirželiu palei čiurną, o vienintelis saugus ir tiems laikams įprastas sprendimas tapo batelių spalva. Parinktas neiššaukiantis balta/pilka spalvų derinys.

Tik pristatytus batelius iškart pamėgo ne tik krepšininkai, bet ir hip-hop muzikos atstovai, visgi kaip dažniausiai būna, sėkmės istorijos ne visada būna tik gėlėm klotas kelias. Tuo metu Nike buvo įprasta, jog modeliai leidžiami 1-2 metus ir gamyba nutraukiama. Tai nutiko ir su šiais bateliais bei Air Force 1 galėjo nukeliauti į užmarštį jei ne Baltimore mieste esantys trys pardavėjai, kurie vėliau tapo geriau žinomi kaip “Three Amigos”.

Nike sustabdžius Air Force 1 gamybą, Rudo Sports, Cinderella Shoes ir Downtown Locker Room parduotuvių savininkai jautė savo klientų nusivylimą dėl nebegaminamų AF1, todėl susisiekė su Nike atstovais bei įkalbėjo, jog Nike jiems leistų ir toliau prekiauti šiais kedais. Ne tik leistų, tačiau kas mėnesį pagamintų po naują exclusive spalvą. Nike sutiko su viena sąlyga – jei jie užsakys kiekvienos spalvos po 1200 porų. Jie sutiko, o šis susitarimas tapo svarbus ne tik Air Force 1 kedams, tačiau ir visai kedų industrijai, kadangi tai tapo pirma kedų koloboracija, sukurta išskirtinai šioms trims parduotuvėms. Pirmieji išskirtiniai, tik šiems pardavėjams skirti AF1 modeliai tapo balta/mėlyna ir balta/ruda spalvų. Vos pirmą prekybos dieną buvo parduota 100 porų batelių, o gandas pradėjo sklisti žaibo greičiu ir klientai pradėjo plūsti iš aplinkinių didmiesčių į nedidelį Baltimore miestelį įsigyti išskirtinių spalvų AF1 kedus. Taip šie trys pardavėjai tapo “Three Amigos”, kurie išgelbėjo Nike Air Force 1 batelius.

Bruce Kilgore apie AF1 populiarumą gan ilgai nežinojo ir tik nuvykęs į gamyklą Taivane 1987 metais nustebo pamatęs, jog Air Force 1 vis dar gaminami. Galbūt šis nuvykimas, o gal natūralus progresas, paskatino Nike ateity išleisti daugiau šio batelio modifikacijų. Nors OG bateliai yra aukšto profilio, o po metų buvo išleisti ir žemo profilio, visgi vėliau ilgą laiką jie nebuvo modifikuojami ir tik devyniasdešimtųjų viduryje pasirodė vidutinio profilio versija. Dar vėliau, tik 2001 metais, buvo prisimintos moterys ir tik tais metais pasirodė pirmieji AF1 bateliai skirti moterų pėdoms. Visgi tikrasis batelių modifikavimas (ne tik spalvų) prasidėjo 2010 metais, kuomet Nike pradėjo naudoti skirtingas technologijas, skirtingus raštus ar net skirtingus siluetus, kad bateliai ir toliau būtų mėgiami fashionistų, tačiau visuomet stengiantis išlaikyti pradinį IKONOS įvaizdį.

Kiti įdomūs faktai:
* Dizaineris neturi išsaugojęs pirmųjų batelių. Bruce turėjo 41 dydžio batelius, tačiau vyko paroda, kurioje buvo demonstruojami jo bateliai ir po jos jų daugiau nesulaukė.
* Batelio pavadinimas kildinamas iš JAV prezidento lėktuvo pavadinimo Air Force One.
* Iki šiol šie bateliai išleisti daugiau nei 1700 skirtingų spalvų derinių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi