Nike Air Max 2021 Gs

120 

Spalva: balta / pilkšva / salotinė / pilka / juoda / žalia

Produkto kodas: DA3199-102 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Tinklelis

Spalva

Balta, Pilka

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Revoliucinė Nike Air technologija džiugina mus jau nuo pat 1978 metų. O nuo 1987 metų išskirtinio Air pado privalumus galima ne tik pajausti kojomis, bet ir išvysti savo akimis. Buvo siekiama atvirai rodyti masyvų Air kedų padą, taip suteikiant ne tik išskirtinį patogumą, bet ir ryškią modelio išvaizdą drąsiems bei veržliems žmonėms.

Kas mėgsta Nike Air Max kedus, tikriausiai jau puikiai žino apie jų privalumus ir su nekantrumu laukia vis naujai bepasirodančių modelių. Nike komanda, tęsdama puikias technologines tradicijas, 2021 metais paskelbė apie naujuosius Nike Air Max 2021.

Nike Air Max 2021 sukurti, atsižvelgus į nuolatinio progreso siekiamybę. Buvo peržengtos visos įmanomos našumo ribos. Labai pasistengta ir dėl tvarumo, bet tuo pačiu nepamirštos ir naujovės. Šis modelis išsiskiria savo patobulinta Air Max technologija. Pats Air blokas ženkliai patobulintas, todėl kedai yra idealiai amortizuojantys ir be galo patogūs avėti. Jie pagaminti iš mažiausiai 20% perdirbto turinio (perdirbto poliesterio, sintetikos ir t.t).

Nike Air Max 2021 turi mažesnį oro slėgį centre, todėl jūsų kojoms bus žymiai minkščiau. Visas padas pagamintas iš putplasčio, todėl kedai minkšti ir lengvi. Tuo pačiu išorinėje pado pusėje oro slėgio daugiau, todėl nepaisant minkštumo, kedai yra labai tvirti, judėjimas su jais tampa dar stabilesnis bei patogesnis. Jau nustatyta, kad dėl atnaujintos amortizacijos, modelis pelnytai gali vadintis revoliuciniu.

Kalbant apie dizainą, Nike Air Max 2021 išsiskiria savo masyviu kulnu ir padu. Ant pado matomos stambios, susiliejusios tarpusavy ir iškilusios detalės, kurios prideda šiam modeliui dar daugiau išskirtinumo bei individualumo. Skirtingų medžiagų kontrastai, kvėpuojantis tinklelis bei patogus suvarstymas – šiomis gražiomis natomis užbaigiamas Nike Air Max 2021 modelio pristatymas.

Naujiesiems Nike Air Max 2021 kedams apibūdinti galėtume rasti ne vieną teigiamą epitetą, tačiau tik patys išbandę – suprasite apie ką mes čia… Ir tampa visiškai nesvarbu ar vyksite į ilgą žygį, ar tik eisite iki kampinės parduotuvės – pėdos jums tikrai padėkos!

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi