Nike Air Max 90 Gs

120 

Spalva: juoda / raudona / pilka

Produkto kodas: DX9272-001 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Oda

Spalva

Juoda

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

„Mano nuomone, Air Max 90 „Infrared” yra geriausias kada nors išleistas kedų modelis” – taip pasakytų daugybė tikrų sneakerheadų.

Nike Air Max 90 arba Nike Air Max III, kaip jie buvo vadinami iki pat 2000 metų, istorija prasidėjo 1990 metais, o pagrindinis dizainerio tikslas buvo sukurti bėgimo batelius su dar daugiau oro nei prieš tai buvusiuose modeliuose Air Max I ir Air Max Light. Oro atsirado daugiau, visgi tik dėl to šie bateliai nebūtų susilaukę turbūt labiausiai ikoniškų batelių titulo. Galima nuimti Swoosh nuo batelio šono, nuo galo ar nuo liežuvio, netgi galima uždėti kitą logotipą ar batelį nuspalvinti kitomis, neįprastomis spalvos, bet jo forma visada sufleruos, jog tai Tinker Hatfield kūrinys – Nike Air Max 90. Tai tikros ikonos pavyzdys.

Kurdamas Air Max 90, dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš Itališkų sportinių automobilių, todėl bateliams suteikė „greičio” išvaizdą – visos detalės sukurtos taip, lyg batelis skrostų orą kaip aerodinamiškai idealus kūrinys. Gale įtvirtinta plastikinė „širdelė” suteikė unikalumo, bet visgi šio modelio legenda kilo dėl batelio spalvos. Pirmą kartą jie buvo išleisti dviejų spalvų – „Laser Blue” ir „Radiant Red” (tokia spalva nurodyta Nike kataloge, visgi iki šiol tai šiokia tokia mistika, kadangi sneakerheadai dalinasi savo prisiminimais, jog ant batų dėžutės buvo nurodytos spalvos „Hyvent Orange” ar „H RD”, kas reikštų „Hot Red”). Nors mėlynieji bateliai vertinami iki šiol, visgi visos kepurės nukeliamos prieš raudonąją versiją, kuri tik 2003 metais, po pakartotinio išleidimo, įgavo mums iki šiol žinomą „Infrared” spalvos pavadinimą.

Nors šie bateliai buvo sukurti bėgikams, visgi bėgant laikui, kaip jau tapo įprasta visiems ikoniniams modeliams, Nike juos keitė ir modifikavo, kad jie įtiktų ne tik senosios kartos kedų kolekcionieriams, tačiau ir šiuolaikiniam jaunam žmogui. Air Max 90 galima pamatyti prie įvairių aprangos stilių – nuo sportinės aprangos iki kostiumų ar prabangių suknelių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi