Nike Air Max 95 Gs

145 

Spalva: pilka / mėlyna / juoda

Produkto kodas: FD9764-001 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Tinklelis

Spalva

Pilka

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Jaunas dizaineris, Sergio Lozano, kuris prieš įsidarbindamas Nike, svajojo tapti architektu ir tikėjosi, jog šioje kompanijoje tik įgaus patirties ir neužsibus ilgiau nei kelis metus, dirbo prie teniso, treniruočių ir ACG kategorijų prekių, kuomet sulaukė kvietimo tapti pagrindiniu dizaineriu, kuriant pagrindinius Nike bėgimo batelius. Sergio nebuvo bėgikas ir apie bėgimą žinojo tik tiek, kiek matė bėgiojančius žmones pro langą. Visgi tai ir buvo viena priežasčių, kodėl Nike jį pasirinko. Devyniasdešimtųjų viduryje Nike krepšinio kategorija tiesiog boomino, o bėgimo avalynė traukėsi į šešėlį. Bėgimui reikėjo naujų idėjų, naujų žmonių ir nematytų konceptų, kad vėl primintų apie save. Jiems reikėjo žmogaus, visiškai nesusijusio su šiuo sportu, kad sukurtų kažką naujo ir nematyto.

Nors Sergio turėjo visišką laisvę kuriant naujo modelio išvaizdą, tačiau jis tai taikė prie jau pagaminto pado su kulne esančia didele oro pagalve bei pirmą kartą atsiradusiu oru batelio priekyje. Vien padas kėlė dideles emocijas kūrybinei komandai ir norėjosi sukurti kažką ypatingo.

Laikas bėgo, tačiau braižomi batelio konceptai nežavėjo ir nekėlė “WOW” emocijos, kol Sergio prisiminė prieš kurį laiką stebėtą gamtos kūrinį. “Pro mano kabineto langą matosi ežeras ir vieną lietingą dieną stebėjau kaip bėgant metams erozija keičia kraštovaizdį. Pamaniau, jog būtų įdomu tai atvaizduoti ant batelių.” Įsivaizduodamas Didžiojo kanjono sienas su jose matomomis skirtingų laikmečių atidengtomis uolienomis kurios brėžė unikalius raštus, Sergio greitai nupiešė pirmąjį batelio eskizą, kuris tapo pagrindu kuriant galutinį dizainą.

Kurdamas dizainą, Sergio vis prisimindavo dizainerio Tinker Hatfield, kūrusio visus ankstesnius Air Max serijos batelius, žodžius “OK, tai gražus dizainas, bet kokia jo istorija?” – Sergio atsakymą rado anatomijos knygose. Jį sužavėjo sąsajos tarp žmogaus kūno sandaros bei batelio pagrindinių dizaino elementų – šonkauliai, slanksteliai, raumenys ir oda – visa tai dizaineris atvaizdavo galutiniame batelio prototipe, kurio dizaino išskirtinumu taip neabojojo, jog ant pirminio batelio maketo nebuvo net mažiausio Nike logotipo. Dizaineris neabejojo, jog bet kas pamatęs šiuos kedus pasakys – tai galėjo sukurti tik Nike kompanija.

Sukūrus batelio dizainą, atėjo laikas parinkti pagrindinę batelio spalvą. Sergio stebėdamas bėgikus per langą dažnai matydavo, kaip jie bėgioja per lietų ir vos po keleto nubėgtų metrų jų nauji bateliai tapdavo nešvarūs, lyg būtų nešioti ilgą laiką. Sergio atsižvelgdamas į tai, kad bėgiojant ne taip matytųsi purvas, bateliams parinko spalvų perėjimą nuo juodos spalvos pado iki baltos spalvos viršuje. Detalėms parinkta neoninė spalva, kuri paryškino batelius.

Pagaliau bateliai buvo pristatyti ir be jokių abejonių iškart tapo apkalbų objektu. Vieni juos iškart įsimylėjo, o kiti jų negalėjo pakęsti. Netgi Air Max serijos pirmtakas, Tinker Hatfield, su šiokiu tokiu nusivylimu prasitarė, kad tai nėra modelis, kuris būtų skirtas bėgimui. Visgi taip kartais nutinka, jog nesvarbu kam bateliai kuriami, kokia numatoma jų paskirtis, viską sureguliuoja pati rinka. Daugybė žmonių juos pamėgo, su jais vaikščiojo ir patekdavo į mados žurnalus. Pirmiausiai jie tapo hitu Japonijoje, kur pirmą kartą labai aiškiai pasirodė pirmi kedų reselleriai, kurie Air Max 95 perparduodavo netgi po $3000. Vėliau bateliai plito po visą pasaulį, rasdami daugybę pasekėjų kiekvienoje šalyje.

Ieškodami naujovių, Nike batelius iki šios dienos modifikuoja, bando skirtingus spalvinius sprendimus, keičia technologijas ar net kai kurias dizaino detales, tad šiuos batelius galima atrasti vis iš naujo su kokiais nors pakeitimais, kurie šių batelių savininkams visada leidžia jaustis fresh bet kokiose situacijose. Kaip pats dizaineris sako: “Aš neturiu nieko prieš dėl to, jog bateliai yra modifikuojami. Tik ką nors keisdami atrandame ką nors naujo ir nepavaldaus laikui.”

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi