Nike Air Max 97 Gs

160 

Spalva: balta

Produkto kodas: 921522-104 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Tinklelis

Spalva

Balta

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Nike Air Max 97 sukūrė dizaineris Christian Tresser, o pirmą kartą bateliai debiutavo 1997 metų rudenį. Kadangi šie bateliai atrodė kaip atkeliavę iš ateities, todėl galbūt tai ir įtakojo gandus, jog dizaineris šių batelių įkvėpimo sėmėsi iš Japonijoje važinėjančių greitųjų traukinių. Visgi tai nebuvo tiesa, o kurdamas išskirtinės išvaizdus batelius, Christian daugiausiai stebėjo gamtą ir todėl batelio paviršius primena lyg nuvilnijusias bangas, kuomet į vandenį nukrenta lietaus lašas.

Kitas dizainerio idėjų objektas buvo kalnų dviračiai ir ant jų esančios metalinės detalės, dėl ko pagrindinė šio modelio spalva tapo sidabrinė ir ją imta vadinti „sidabrine kulka”, kas dar labiau pakurstė gandus apie dizainerio idėjas pasisemtas iš greitųjų traukinių, tačiau paaiškinimas buvo paprastas – „sidabrinė kulka” skamba nepalyginamai geriau nei „sidabrinis dviratis”.

Air Max 97 yra pirmasis Nike šeimos narys, kuriame panaudota per visą padą esanti oro pagalvė ir nors iki 1998 metų, šis batelis neturėjo savo pavadinimo ir tai buvo tik dar vienas Air Max modelis, visgi dizaineris piešdamas eskizus planavo juos pavadinti Air Total Max vardu, tačiau 1998 metais jie gavo mums pažįstamą pavadinimą – Air Max ’97 SC (sport classic).

Kitas batelio išskirtinumas yra tai, jog juose panaudota paslėpta suvarstymo sistema. Šiais laikais į tai daugelis jau nebeatkreipia dėmesio, tačiau tuo metu tai buvo inovatyvu ir ši detalė taip pat daug prisidėjo prie dabartinės batelio sėkmės.

Kaip bebūtų keista (o gal ne?) šie bateliai pirmiausiai išpopuliarėjo Europoje, o ne JAV. Nuo Londono iki Milano juos avint buvo galima pamatyti daugybę įžymybių, kas paskatino dar didesnį šio modelio populiarumą, o iš visų šalių labiausiai juos pamilo Italijos gyventojai, dėl ko Nike šiai šaliai taip pat parodė savo padėką, sukurdama šiuos batelius su Italijos vėliavos motyvais bei išleisdama riboto leidimo modelius tik šios šalies gyventojams.

Kitas svarbus faktas yra tai, jog kaip ir daugelis kitų dabar nešiojamų laisvalaikio batelių, pradžioje Air Max 97 buvo sukurti bėgimui. Profesionaliam bėgimui. O šių batelių kampanijos veidais tapo sprinteriai Michael Johnson ir Carl Lewis.

Kiti įdomūs faktai:
* kuomet šie bateliai išvydo dienos šviesą ir daugelis juos pamėgo dėl per visą padą esančios oro pagalvės, bet to negalėjo išbandyti mažiausieji, nes vaikiški bateliai buvo pardavinėjami su Air Max 95 padu.
* Nike šiuos batelius bandė apjungti su kitais savo populiariais modeliais. Vienas iš įdomesnių bandymų buvo Air Force 1 batelių siluetas ir Air Max 97 oro pagalvė. Visgi tai liko tik bandymai ir jie neišvydo parduotuvių lentynų.
* kad ir kokia šiuo metu populiari auksinė šio modelio spalva, visgi tai nebuvo OG spalva ir pirmiausiai atsirado sidabrinės spalvos versija ir tik po dviejų metų (1999 m.) Nike pristatė aukso spalvos batelius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi