/
/
/
/
Nike Air Max Intrlk Lite Ps

Nike Air Max Intrlk Lite Ps

70 

Spalva: balta / juoda

Produkto kodas: DH9394-101 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Tinklelis

Spalva

Balta

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Akylai naršantys Nike kedų istorijos vingius, tikriausiai jau puikiai žino, kad revoliucinė Air technologija Nike avalynėje pirmą kartą atsirado dar 1978 metais. O nuo 1987 metų oras buvo ne tik jaučiamas, bet ir vaizdžiai matomas kedų dizaine. Air Max kedai nuo pat tada ir iki pat šių dienų yra populiariausi ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp kolekcionierių. Modelių pasirinkimas labai platus ir visi jie užtikrina puikią amortizaciją.

Vienas iš pavyzdžių, tai naujieji Nike Air Max Interlock Lite kedai. Jie turi šiuolaikiškai atnaujintą amortizacijos technologiją, todėl užtikrina nepriekaištingą atšokimą nuo žemės kiekviename jūsų žingsnyje.

Lengvos medžiagos ir ilgaamžiškumas – kedai nenusidėvi greitai. Nike Air Max Interlock Lite viršutinė kedų dalis yra pagaminta iš tinklelio, todėl užtikrinamas idealus pėdos kvėpavimas bei patogumas.

Pagrindiniu akcentu čia tampa išraiškingas kedų padas: pagamintas iš putplasčio, todėl labai lengvas, lenktos formos, masyvus ir su oro tarpu kulne, kaip ir priklauso Air Max šeimynėlei. Padas yra guminis ir grublėtas, todėl jausite tinkamą sukibimą su grindiniu.

Nike Air Max Interlock Lite yra netradiciniai kedai, kurie turi įdomių detalių, pavyzdžiui, papildomus apvalius raištelius ant kulno viršaus ir ant liežuvėlio. Juos patraukus ir šiek tiek paveržus užsifiksuoja batraiščiai, todėl kedų avėjimas tampa patogesnis ir tvirtesnis, nebereikia jaudintis, kad raišteliai atsiriš ar atsilaisvins. Pėda visą laiką bus optimaliai apgaubta.

Šie kedai – tiesiog naujausias fashion klyksmas. Jie idealiai tiks ne tik sporto užsiėmimams, bet ir aktyviam jūsų laisvalaikiui. Su jais galima ne tik eiti į meet‘us, bet tinkamai pritaikius not so traditional aprangą – ir į svarbius susitikimus.

Jaukus, puikiai atpažįstamas Nike stilius bei technologinės Air Max savybės dar nepaliko nei vieno abejingo šiems kedams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi