Nike Air Max Plus Gs

140 

Spalva: juoda / violetinė / oranžinė / balta

Produkto kodas: DX9264-001 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Tinklelis

Spalva

Juoda

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Bateliai, kurie turi „bad boys“ reputaciją, kurie nesiskaito su kitais, kurie spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir kurie nepaklūsta jokioms taisyklėms. Tokį įvaizdį šis modelis įgavo per daugiau nei dvidešimt metų, tačiau ironiška, jog jie gimė dizainerio Sean McDowell galvoje visiškoje ramybėje, gulint Floridos paplūdimyje po palme ir stebint kaip šviesų dangų pasiglemžia vakaro tamsa.

Sean McDowell Nike kompanijoje įsidarbino 1997 metais ir iškart pradėjo dirbti prie projekto, skirto sukurti bėgimo batelius didžiausiai sporto prekių parduotuvei Foot Locker. Projekto darbinis pavadinimas buvo „dangus“, tad vos išgirdęs šį žodį, Sean iškart prisiminė vakarą praleistą gulint po Floridos palme bei nieko nelaukęs nupiešė pirmąjį eskizą.

Sean batelį „įpakavo“ į stilizuotus palmės lapus, o batelio viduryje esančios plokštelės kontūruose atvaizdavo banginio uodegą iškeltą virš vandens. Batelis tapo šiltų dienų, nerūpestingų vakarų ir pašėlusių naktų sinonimu, kurio laisvę tik dar labiau sustiprino tai, jog kurdamas šiuos batelius SeanNike kompanijoje dirbo vos keletą dienų ir niekada anksčiau nebuvo piešęs Swoosh ženklo, tad jį nupiešė kiek netipinį ir ne pagal Nike taisykles.

Šiuose bateliuose buvo naudojama naujausia Nike technologija – Tuned Air, kuri paskirsto orą pade ir dėl šios technologijos daugelis ir dabar Nike Air Max Plus vadina tiesiog TNNike norėjo, jog kuo daugiau žmonių šnekėtų apie šią naujieną, todėl norėjo, kad technologijos logotipas būtų aiškiai matomas, tačiau Sean jį išskyrė kitaip – mažų logo atsirado ant batelio paviršiaus, tačiau išskirtiniausiu tapo logotipas ant pado, kurį apipavidalino stilizuotais palmių lapais vedančiais link oro pagalvės.

Spalvų pasirinkime Sean taip pat neatitrūko nuo Floridos bei nupiešė pirmus tris eskizus, kuriuose pirmasis batelis vaizdavo vakaro prietemą, antrasis buvo juodas su raudonomis detalėmis skirtas nakčiai su žvaigždėmis bei trečiasis, ryškiai oranžinis, vaizdavo ankstyvo rytmečio saulėtekį.

Batelio išvaizda buvo ypač išskirtinė ir daugelis abejojo ar jie nebus per daug iššaukiantys, todėl patikrinti rinkai buvo nuspręsta juos padėti vienos parduotuvės vitrinoje tuo metu, kuomet vaikams baigiasi pamokos ir pažiūrėti kaip jie reaguos. Vos po dešimties minučių susibūrė dešimties vaikų būrelis ir vienas per kitą klausinėjo: „Kokie čia bateliai? Kiek jie kainuoja? Kam jie skirti? Aš noriu juos turėti!“ – iškart tapo aišku, jog šie bateliai bus hitas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi