/
/
/
/
Nike Air Max Plus III GS Fsp

Nike Air Max Plus III GS Fsp

155 

Spalva: balta / juoda / mėlyna / geltona

Produkto kodas: DR8012-100 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Tinklelis

Spalva

Balta

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Bad boys. 

Turbūt apie daugelį devyniasdešimtaisiais – du tūkstantaisiais sukurtų kedų modelius galima pasakyti jog jie turi tamsiąją savo pusę. Tais laikais kedai buvo tiesiog patogi avalynė, kurią nešiojo sportininkai, jiems prijaučiantys ar tie, kuriems greitai reikia dingti iš kažkurios vietos. Tai buvo avalynė, kuri kuriama greičiui, o Nike Air Max Plus III modelyje aerodinaminiai dizaino elementai užima pagrindinę vietą. Batelio paviršiuje ir kulne esančios plastikinės detalės sukuria iliuziją, jog bateliai tiesiog skrodžia atmosferą ir visu greičiu iriasi į priekį. O tam, kad galėtumei išties judėti greičiau savo galimybių ribų, prie to prisideda pade esanti Tuned Air (TN) technologija.

Tuned Air yra oro pagalvė, kurios didžioji idėja yra padidinti batelio stabilumą neprarandant oro suteikiamo komforto. Bateliuose su vientisa oro pagalve pėda kartais gali pakrypti į šonus, todėl Tuned Air pagalvė sudaryta iš atskirų kamerų su įmontuotomis plastikinėmis detalėmis. Dėl šio sprendimo bateliai tapo daug stabilesni ir daugelio ypač mėgiami, todėl lyg įvertindami šią technologiją, daugelis ir dabar Nike Air Max Plus III vadina tiesiog TN3.

Grubūs, aštriais kampais ir šalti, tačiau tuo pačiu žavintys savo ryškiomis linijomis ir išskirtinumu Nike Air Max Plus III perkels devyniasdešimtųjų kietumą ant jūsų kojų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi