/
/
/
/
Nike Air More Uptempo GS

Nike Air More Uptempo GS

130 

Spalva: juoda

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: FV2264-001 Kategorijos: , Žyma:
Avalynės tipas

Laisvalaikio

Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika, Oda

Spalva

Juoda

Ištikimi Nike gerbėjai be jokios abejonės pritars, jog 9 – tasis dešimtmetis buvo tikrų tikriausia kedų era. Ypač krepšinio kedams tai buvo pats šlovingiausias metas. Tada kedų kūrybos filosofijos buvo paremtos pačiais įvairiausiais stiliais, pradedant klasikinėmis natomis, o baigiant – įvairiais masyviais dizaino elementais.

Žinoma, 9- tąjame dešimtmetyje buvo ypač populiari Air Jordan linija, bet nuo jos per daug neatsiliko ir Charleso Barkley firminiai kedai. Tiesa, tarp visų šių kedų taip pat iškilo ir dar viena kultinė klasika, kurią per 1996 metų NBA čempionatą ir tų pačių metų Olimpines žaidynes avėjo Scottie Pippen. Tai Nike Air More Uptempo krepšinio kedai. S. Pippen turėjo ir savo vardinių kedų liniją (pvz. Nike Air Pippen), tačiau kai pasirodė su Air More Uptempo, kedai liko amžinai susieti su šio krepšininko asmenybe.

Nike Air More Uptempo kedus sukūrė dizaineris Wilsonas Smithas. Prieš tai jis dirbo su kai kuriais architektūros projektais ir buvo kaip niekada pasisėmęs įkvėpimo iš graffiti ir pop meno. Šių dviejų meno formų bumas buvo ryškiai juntamas ir 10-tąjame dešimtmetyje, todėl dizaineriai dažnai buvo įkvėpti kūryboje pademonstruoti drąsius ir ryškius sprendimus. Nike Air More Uptempo – kuo tikriausias maksimalistinio dizaino pavyzdys.

Jeigu visi kiti tuometiniai krepšinio kedai per daug nesiekė išsiskirti savo stiliumi, tai to tikrai nebūtų galima pasakyti apie Nike Air More Uptempo. Jau tada jie buvo puikiai atpažįstami dėl aiškiai matomo AIR užrašo ant kedų šonų. Beje, oro pagalves jau ir tada buvo galima ne tik pajusti, bet ir išvysti pačiame pade.

Kadangi Nike Air More Uptempo buvo tokie populiarūs ir pasižymėjo ryškiu bei originaliu stiliumi, visai nenuostabu, kad jie atgimė naujai ir šiuolaikiniame kedų pasaulyje. 2016 metai – atskaitos taškas, kada šie kedai atšventė savo 20 metines ir sėkmingai sugrįžo į rinką.

Šie kedai kietai išlaiko savo pirmtako stilių ir išsiskiria savo tvirtumu bei idealiu prigludimu prie pėdų. Tikros odos medžiagos (kaip ir senesniuose keduose) suteikia neišdildomą patvarumą ir tikros klasikos skonį.

Čia taip pat galime matyti ryškų AIR užrašą ant kedų batviršio šonų. Taip pat Air Max oro pagalvės puikiai matomos guminiame pade išoriškai. Su nedideliais atskirtais tarpeliais jos tęsiasi nuo pat pėdos pradžios iki kulno. Taigi amortizacija čia išties jums suteiks tikrą wooow efektą – kiekviename savo žingsnyje ar atšokime nuo grindinio jusite unreal minkštumą.

Naujuosius Nike Air More Uptempo be jokios abejonės pasirinks drąsų ir neeilinį stilių turinčios asmenybės. Juk dabar ypač madingi dideli, banguoti, masyvūs kedų padai. Šie kedai taps ryškiu praeities siluetu tarp daugybės kitų šiuolaikinių modelių.

1997 metais kedai įėjo į kino istoriją – juos avėjo aktorius B. Fraser filme „George Of The Jungle“. Šiuolaikiniame kontekste kedus galima išvysti net ir muzikiniuose klipuose – su jais pasirodė reperis Russ Millions.

Mes šventai tikime, jog būtent šie kedai visoje sneakeri‘ių bendruomenėje dominuos tikrai dar ne vienerius metus. Taigi, jei ieškote kažko tikrai amazing – čiupkite šiuos kosminius Nike Air More Uptempo kedus!

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi