Nike Blazer Mid 77 Ps

80 

Spalva: balta / juoda / pilka / mėlyna

Produkto kodas: DA4087-108 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Oda, Versta oda

Spalva

Balta

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Kuomet Onitsuka Tiger nutraukė sutartį su Blue Ribbon Sports kompanija, jos įkūrėjams Phil Knight ir Bill Bowerman reikėjo pasirinkti – arba nukeliauti į užmarštį, arba atsitiesti ir sukurti kažką didelio. Jie pasirinko ir taip gimė Nike.

Nors pirmaisiais bateliais po Swoosh ženklu tapo futbolui skirti batai, bet jie nebuvo tas modelis, kuriuo kompanija galėtų didžiuotis, tad pirmuoju Nike atskaitos tašku laikoma Phil Knight kelionė į Japoniją, kurioje jis užsakė pirmuosius modelius – teniso batelius Wimbledon ir Forest Hill, krepšinio kedus Blazer ir Bruin bei bėgimui skirtus batus Marathon, Obori, Boston, Finland, Welt-Flyte ir žinoma Cortez.

Pasakojant apie avalynę, dažniausiai jų dizaineriai įkvėpimo semiasi iš įvairių gamtos stichijų ar kitų pačių įvairiausių daiktų bei reiškinių, tačiau kuriant Blazer nieko panašaus nebuvo. Phil Knight nebuvo menininkas. Prieš įkurdamas batų kompaniją, jis dirbo buhalteriu, todėl visai nenuostabu, jog pirmųjų batelių kūrimas nebuvo romantiškas sedėjimas ant palangės, lyjant lietui ir žvalgantis kokių nors gamtos stebuklų, kurie įkvėptų sukurti tobulą dizainą. Viskas vyko priešingai. Phil nuvykęs į Japoniją, turėjo užsakyti batus, kurie būtų pirmieji su Swoosh ženklu ant šono. Jis nupiešė aukštus batus, ant kurių šono suraitė didelį Nike šuorą ir pavadino savo miesto krepšinio komandos Portland Trail Blazers vardu. Viskas. Kelios minutės ir batelio dizainas paruoštas prototipo gamybai.

Nors Blazer‘iai šiais laikais atrodo gan paprastai, visgi 1972 metais jie buvo vertinami kaip technologiškai pažangūs dėl odinio batviršio, medžiaginio liežuvėlio ir vulkanizuotos gumos pado. Tai leido prisivilioti tuo metu vieną geriausių NBA krepšininkų George „The Iceman“ Gervin, kuris avėdamas baltus kedus su ryškiu ir dideliu Swoosh ant šono tapo Nike reklaminiu veidu.

Septyniasdešimtuosius galima drąsiai pavadinti konkurencinės kovos tarp krepšinio avalynės gamintojų pradžia, kuomet jie pradėjo ieškoti būdų kaip tobulinti savo modelius, kaip įtikti sportininkams, kaip rasti savo vietą po saule. Tad nors prieš tai Converse galėjo gaminti All-Star modelį beveik jo nekeisdami net penkiasdešimt metų ir juos vistiek avėjo didžioji dauguma NBA krepšininkų, septyniasdešimtaisiais to jau nebebuvo ir Blazer pabuvę kelis metus prožektorių šviesoje, turėjo užleisti vietą labiau pažangiems modeliams.

Dingę iš krepšinio aikštelių, jie galėjo nukeliauti į užmarštį, tačiau juos pastebėjo skeiteriai. Plonas padas, geras sukibimas bei žema kaina tapo riedlentininkų pasirinkimu. Batus pirko, o kadangi pirko, tad jie ir toliau buvo gaminami su trumpesnėm ar ilgesnėm pertraukom, kol 2002 metais Nike įkūrė SB (Skateboarding) padalinį bei Blazer‘ius pritaikė riedlentininkams. Kad jiems bateliai taptų patogesni, į padą įdėjo Zoom oro pagalvę bei paminkštino liežuvėlį. Tai tapo pirmuoju šių kedų upgrade, tačiau kaip tik tada jie lyg pražydo iš naujo. Juos keitė ir tobulino garsiausi menininkai, kurie vėliau buvo įsigyjami kaip brangiausi meno kūriniai, negailint už juos tūkstančių.

Šiems bateliams turbūt geriausiai tiktų posakis – genialumas slypi paprastume.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi