Nike Dunk Low GS

120 

Spalva: tamsiai mėlyna / šviesiai mėlyna / balta

Produkto kodas: HF0031-400 Kategorijos: , Žyma:
Avalynės tipas

Laisvalaikio

Gamintojas

Nike

Medžiagos

Sintetika

Spalva

Mėlyna

APRAŠYMAS

Ar jūs ką nors kurdami tikitės jog tai išliks po dešimtmečių? Ar tikitės, jog tai, ką dabar darote, žmonės aptarinės po daugybės metų? Turbūt daugelis mūsų nori būti savo srities superžvaigždėmis, tačiau tik vienetai tokiais tampa, o tie kurie tokiais tampa, dažnai net nesijaučia kažką padarę, bet apie juos kalba kiti, o apie juos kalbėdami mes geriau žinome jų darbus, bet vargu ar atpažintume pamatę juos einant šalia gatvėje.

Turbūt vienas labiausiai neįvertintų dizainerių kedų istorijoje yra Peter C. Moore, apie kurį nedaug težino net ir žmonės besidomintys sneaker‘ių kultūra, o vienas iš didžiausių jo darbų yra 1985 metais pristatyti ikoniniai kedai krepšiniui Nike Dunk.

Nike Dunk, kurie pirmiausiai buvo vadinami College Color High vardu, buvo skirti universitetų komandoms bei pasižymėjo spalvų gausa, kad universitetų krepšininkai bei šių komandų fanai galėtų pasirinkti kedus, derančius prie jų komandos aprangos. „Be True to Your School“ – tai šūkis, vedęs batelius į priekį.

Visgi ne tik spalvos pavergė daugybę šio modelio gerbėjų. Kaip tuo metu buvo įprasta (nors tai dažnai daroma ir šiais laikais), kuriant kedus buvo stengiamasi naudoti ankstesnių modelių detales ir tokiu būdu tais laikais sukurti kedai neretai turi panašumų vieni į kitus. Taigi Dunk‘uose galime matyti tokį patį padą, koks buvo panaudotas ir keliais mėnesiais anksčiau išleistuose pirmuose Michael Jordan vardiniuose keduose Air Jordan 1. Iš Air Jordan 1 pasiskolintas ne tik padas, tačiau ir silueto detalės, o be to batviršyje galima rasti ir Nike Terminator kedų užuominų.

Kedai buvo mėgiami pirkėjų ir dažnai juos buvo galima išvysti krepšinio aikštelėje bei šalia jos, o bėgant laikui šio modelio pardavimai ne tik nemažėjo, tačiau ir augo. Prie to prisidėjo tie, iš kurių mažiausiai to buvo galima tikėtis – skeiteriai. Juos labiausiai viliojo batelių apsauga čiurnoms bei Michael Jordan reikalavimas turėti kuo plonesnį padą, kad jis galėtų geriau jausti parketą, o kadangi tas pats padas buvo panaudotas ir šiame modelyje, skeiteriai greitai pastebėjo, jog nešiodami Dunk‘us jie irgi gerokai geriau gali jausti riedlentę nei tai buvo su kitais modeliais.

Kedai pradėjo plisti gatvėse. Vis daugiau žmonių juos rinkosi kasdieniniam nešiojimui ir nors bėgant metams jų populiarumas tai augo tai mažėjo, bet turbūt ryškiausiu akcentu šių kedų istorijoje tapo 1999 metų collab‘as kartu su Wu-Tang Clan. Geltona / juoda spalvos kedai tapo vienu geidžiamiausių metų release‘ų ir šių spalvų Dunk‘ai iki šiol asocijuojasi su šia East Coast hip-hop klasikos grupe.

Dar vienu Dunk‘ų atgimimu tapo Nike SB (Skateboard) serijos pristatymas 2002 metais, kurioje šiuos originaliai krepšiniui skirtus kedus pirmą kartą Nike pritaikė skeiteriamsSB serijos Dunk‘ai pasižymi papildomu sustiprinimu labiausiai pažeidžiamose vietose bei gerokai minkštesniu (storesniu) liežuviu ir batelių šonuose esančiu storesniu parolono sluoksniu.

Skaičiuodami dešimtmečiais besitęsiančią istoriją, bateliai prisitaikė prie skirtingų sporto šakų bei tapo ypač mėgiami laisvalaikio kedų kategorijoje, o po daugybės bendrų darbų su garsiais dizaineriais ir kitais brand‘aisDunk‘ai tapo ne tik dar vienais ikoniniais retro kedais, kuriuos mėgsta klasikos mėgėjai, bet ir kedais, kuriuos dažnai galima išvysti ir per aukštosios mados pristatymus, manekenėms ar manekenams einant podiumu ir demonstruojant aukščiausios mados tendencijas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi