Nike Huarache Run Gs

115 

Spalva: pilka / raudona / juoda

Produkto kodas: FD9774-001 Kategorijos: , Žyma:
Gamintojas

Nike

Medžiagos

Tinklelis

Spalva

Pilka

Avalynės tipas

Laisvalaikio

APRAŠYMAS

Ką bendro turi meksikietiški sandalai ir vandenlenčių batai? Juos sudėjus gauname Nike Air Huarache. Neskamba viliojančiai? Bet jų istorija ir nebuvo sviestu teptas kelias, todėl juos puikiai galima apibūdinti posakiu „from zero to hero“.

Tinker mėgo slidinėti ant vandens bei per vieną iš tokių pasislidinėjimų atkreipė dėmesį į slidžių batus. Gaminant įprastus sportinius ar laisvalaikio kedus tenka dirbti su medžiagomis, iš kurių nė viena neprisitaiko prie skirtingų žmonių pėdų ir dėl to ne visi žmonės gali pajusti įsigytų batelių komfortą. Neoprenas, naudojamas gaminti vandens sporto batams, apgaubia bet kokios formos pėdas. Tinker iškart pajautė įkvėpimą ir grįžęs į studiją nupiešė pirmąjį siluetą.

Pirmiausiai Tinker nupiešė neopreninę kojinę, kuri apgaubia pėdą ir iš to kilo šių batelių reklaminė kampanija – „Ar tavo pėda šiandien buvo apkabinta?“. Vidinę kojinę iš išorės apipavidalino su egzoskeletu (arba paprasčiau, kojinę įdėjo į meksikietišką sandalą). Kulną įtvirtino su plastikine plokštele ir visa tai įkėlė į stambų padą, kuriame pagal pirminį brėžinį norėjo panaudoti Air Max pagalvę, tačiau vėliau pakeitė į pasislepiančią pade oro (AIR) pagalvę.

Meksikietiški sandalai turi savo pavadinimą Huarache. Pirmajame brėžinyje, Tinker batelius pavadino Harrachi. Nėra žinoma kaip buvo nuspręsta grįžti prie meksikietiškų sandalų pavadinimo, tačiau naujasis batelių vardas prilipo ir yra mėgiamas iki šių dienų, tačiau šio modelio galėjome ir neišvysti jei ne vienas užsispyręs Nike vadybininkas.

Sukūrus batelių prototipą bei juos pradėjus rodyti parduotuvių savininkams, šie naująjį kūrinį vadino pamišusiu ir neužsakė nė vienos poros. Nike nusprendė batelių negaminti. Visgi Nike vadybininkas, Tom Hartage, neturėdamas leidimo, gamyboje užsakė pagaminti 5 000 porų. Jis pasiryžo viską paaukoti dėl savo tikėjimo Tinker dizainu. Gavęs užsakytą partiją, nusivežė juos į New York vykstantį maratoną ir prie Times Square aikštės visus juos pardavė per tris dienas. Pasaulis greit apie juos sužinojo, kalbos pradėjo sklisti iš lūpų į lūpas. Nike ką tik neturėjusi nė vieno užsakymo, iškart pradėjo gaminti pusę milijono porų.

Huarache buvo pristatyti 1991 metais ir greitai adaptuoti kitoms sporto šakoms. Nors batelis beveik neturi gamintojo brandingo (išskyrus ant kulno plokštelės esantį NIKE užrašą bei ant pado įspaustą logotipą), pats kedas tapo ikona – siluetu, kuris pats kalba už save. Bėgant metams, kaip ir daugelis kitų ikoninių batelių, taip ir Huarache, keičiasi – leidžiamos naujos versijos, nauji dizainai, kad modelis visada išliktų fresh bei toliau kiekvieną dieną apkabintų mūsų pėdas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.coolkids.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@coolkids.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

CoolKids parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@coolkids.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 686 58658

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 686 58658

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi